[26.05.1938 − 28.04.2010]
Освіта вища музична. У 1970-80-ті рр. працював зав. сектором музичних інструментів відділу фондів Національного музею народної архітектури та побуту України. Його зусиллями до сектору надійшло понад 600 музейних предметів.
Власне, саме праці п.Ігоря Шрамка свого часу привернули нашу увагу до бандурки як цілісного і, певною мірою, об’єднавчого явища в українській традиційній музичній культурі.
Деякі видання й статті І.Шрамка:
- Українські народні музичні інструменти в Музеї народної архітектури та побуту УРСР / Ігор Шрамко. − Київ: Музей народної архітектури та побуту України, 1970-і. − 54 с. − pdf(rar), djvu(rar) − тут є й про бандурку.
- Бандура з Червоної верби: Перлини нар. творчості / Ігор Шрамко // Сіл. вісті. – 1980. – 14 вересня.
- Каталог виставки українських народних музичних інструментів та матеріалів з музичного побуту Української РСР [Фондова збірка Музею народної архітектури та побуту України] / Упорядкування та вступна стаття: Ігор Шрамко. − Київ: Музей народної архітектури та побуту України, 1980. − 41 с. − pdf, djvu(rar).
- Музичні інструменти України в Музеї народної архітектури та побуту УРСР: Комплект листівок / [Ігор Шрамко]. − К., 1981. − 15 листівок, текст укр. і рос. мовами. − pdf(rar).
- Реліквії Перемоги: [Муз. інструменти] / Ігор Шрамко // Прапор комунізму. – 1985. – 15 березня.
Музичні твори І.Шрамка:
- Синя ніч. − Слова Тамари Коломієць, музика Ігоря Шрамка. − pdf.
- Весняна. − Слова О.Довгого, музика Ігоря Шрамка. − pdf.
На сайті: