Про сайт

Про сайт На цьому сайті зібрані окремі історичні та практичні відомості про традиційний український інструмент – бандурку, або мамаївську кобзу. А хто захоче спробувати грати – знайде тут для себе пісні, ноти, акорди, таби і навчальні відео.

Що таке бандурка

Бандурка – дуже зручний і легкий для опанування музичний інструмент. За нього можна братися без жодної музичної освіти чи практики – все, що зіграєте, буде музика :) . І роздобути його теж нескладно – про це більше тут: Де взяти бандурку »


У основному зображенні сайту на головній сторінці використані:

  • Народна картина “Грицько Запорожець”. Поч.19 ст. Походження невідоме. Національний музей у Львові ім. А. Шептицького, Ж-193. За виданням: Козак Мамай. Феномен одного образу та спроба прочитання його “ідентифікаційного коду”: Альбом / Автор дослідж. С.Бушак. – Київ: Родовід, 2008. – С.208.
  • Кобза. 1961 р. Майстер Василь Зуляк. Тернопільська обл., м.Мельниця-Подільська. Національний музей народної архітектури та побуту України, МІ-312.
  • Кобза. 1970-ті рр. Майстер Микола Прокопенко, м.Київ. Національний музей народної архітектури та побуту України, МІ-489.
  • Кобза-бандурка. 2011 р. Майстер Назар Божинський, м.Харків.

 

4 червня 2015   (оновлено 03.01.2019)   //   Категорії: